Tvorba webových stránek

Připravíme pro vaše zákazníky uživatelský zážitek při procházení moderních webových stránek

Náš postup při tvorbě
webových stránek

01

Nasloucháme vám

Před samotnou tvorbou webových stránek se potřebujeme dozvědět několik informací o vašem podnikání, poznat váš byznys a vaše zákazníky. Na základě toho bude váš web úspěšný a bude vydělávat peníze.

02

Analyzujeme

Každý správně fungující web si zaslouží počáteční analýzu dat. V této fázi se zaměřujeme na analýzu klíčových slov a dále analyzujeme vaší konkurenci. Navrhneme zcela nové řešení odpovídající vašemu byznysu a požadavkům zákazníků.

03

Píšeme

Vymýšlíme zajímavé texty jak pro vaše zákazníky, tak pro prohlížeče, musí být čtivé a splňovat požadavky pro SEO a online marketing.

04

Programujeme

Programujeme rychlé a moderní webové stránky. Dbáme na kvalitu a udržitelnost kódu. Jen takto budou webové stránky perfektně fungovat. Další prioritou je tvorba responzivních stránek, jen tak se budou výborně zobrazovat na všech zařízeních.

05

Měříme výkon

Ihned po spuštění webových stránek měříme a analyzujeme data. Jen tak se dá vyhodnotit počáteční fáze úspěšnosti výkonu stránek.

06

Spolupracujeme

Nasazením webu pro nás vše teprve začíná. Pomocí online marketingu na web přivádíme návštěvníky a neustále web optimalizujeme pro jeho nejlepší výsledky. Dlouhodobě s vámi spolupracujeme, provádíme technickou správu a servis.

Používáme pouze
profesionální nástroje

HTML 5

CSS 3

Javascript

PHP

Git Hub

Drupal

Google Analytics

Sass

Wordpress

Joomla

Tito zákazníci
už nás znají

klinika laserové a estetické medicíny v Praze a Karlových Varech

Trpíte poruchami spánku? Právě pro vás je tu spánková laboratoř Petra Clinic

dodavatel profesionálních odšťavňovačů pro restaurace, hotely, nemocnice, penziony

Pro paní Řehořkovou, majitelku a ředitelku kliniky Petra Clinic jsme vytvořili oficiální web