Tvorba e-shopů

Připravíme e-shop na míru dle vašich představ a našich zkušeností

Náš postup při tvorbě
e-shopů

01

Nasloucháme vám

Před samotnou tvorbou e-shopů se potřebujeme dozvědět několik informací o vašem podnikání, poznat váš byznys a vaše zákazníky. Na základě toho bude váš nový e-shop úspěšný a bude vydělávat peníze.

02

Analyzujeme

Každý správně fungující e-shop si zaslouží počáteční analýzu dat. V této fázi se zaměřujeme na analýzu klíčových slov a dále analyzujeme vaší konkurenci. Navrhneme zcela nové řešení odpovídající vašemu byznysu a požadavkům zákazníků.

03

Píšeme

Vymýšlí zajímavé texty jak pro vaše zákazníky, tak pro prohlížeče, musí být čtivé a splňovat požadavky pro SEO a online marketing.

04

Navrhujeme

Navrhujeme rychlé, moderní e-shopy. Dbáme na kvalitu a optimalizaci textů a obrázků, jen tak bude váš e-shop perfektně fungovat. Další prioritou je tvorba responzivita e-shopu, aby se výborně zobrazoval na všech zařízeních.

05

Měříme výkon

Ihned po spuštění e-shopu měříme a analyzujeme data, takto vyhodnotíme počáteční fáze úspěšnosti výkonu e-shopu.

06

Spolupracujeme

Nasazením nového e-shopu pro nás vše teprve začíná. Pomocí online marketingu na e-shop přivádíme návštěvníky a neustále e-shop optimalizujeme pro jeho nejlepší výsledky. Dlouhodobě s vámi spolupracujeme, provádíme technickou správu a servis.

Používáme pouze
profesionální nástroje

HTML 5

CSS 3

Javascript

PHP

Prestashop

Shoptet

Google Analytics

Mergado

Heureka

Smartlook

Tito zákazníci
už nás znají

Nepřeberné množství krmiv a dalších vybavení pro spokojený život vašich mazlíčků

Vytvořili jsme e-shop s luxusní kosmtikou jak pro ženy, tak pro muže

Jestli ujíždíte na luxusních sladkostech a dalších delikatesách, tak právě pro Vás jsme vytvořili e-shop Delikátní delikatesy

jeden z největších velkoobchodních prodejců krmiv a chovatelských potřeb v ČR